Portal o zjawiskach nieznanych i niezbadanych
Strona Główna Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Listopad 21 2018 21:06:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Najnowszy Użytkownik: potencjanow
 
tik-tak
 
Mapa pogody
.
 
mapa
 
kolor
 
kolor1
 
kolor2
 
PRZEZNACZENIE CZY WOLNA WOLA?
Zagadki ludzkości Według mitologii greckiej trzy Mojry przędą nitki naszego losu. Kloto ("Prządka" nici żywota), Lachesis ("Udzielająca", która tej nici strzeże) i Atropos ("Nieodwracalna", która ją przecina). Wiara w los i przeznaczenie oznacza przyzwolenie na to aby Bóg/Bogowie manipulowali naszym życiem.To byłoby tak, jak z pionkami na szachownicy, ..jakaś niewidzialna,potężna dłoń poruszała nami i naszym życiem. Okropna perspektywa, bo według tej teorii na nic nie mielibyśmy wpływu. Wszystko byłoby ustalone wieki temu, cała historia życia od pojedynczego człowieka po cały los planety.
Inna teoria na temat losu i przeznaczenia dowodzi,że mamy kilka ścieżek losu do wyboru i to my decydujemy którą wybierzemy.
Z mojej praktyki mogę wynika, że przyszłość nie zawsze jest nieznana i niezmienna.
Dowodem na to mogą być sny prorocze lub wyciek info z podświadomości a czasem fala indukcji projekcyjnej , mogą one być samoczynne , mimowolnym wejściem w projekcję czasową.
Najdoskonalsza opcja istnienia naszego losu i szczęscia to taka,abysmy sami o sobie decydowali, o naszym losie i o naszym szczęsciu.Jeśli popełnimy błąd, to powinien być nasz błąd i nasz wybór. Sploty wydarzeń i dziwne przypadki dowodzą jednak inaczej. Za istnieniem losu i przeznaczenia przemawiają zdolnosci niektórych ludzi do przepowiadania przyszłosci i istnienie wieszczych snów czy wieszczych wizji. To jest fakt nad którym prowadzone są skrupulatne bada nianaukowe a w niektórych dziedzinach życia wykorzystywane są zdolnosciludzi do przepowiadania przyszłosci. Policja czy FBI ma swoich usługachjasnowidzów i to nie jest żart. Czemu to dowodzi? Tylko jednemu,.....istnieje przeznaczenie tylko kwestią problematyczną jest czy jesteśmy tylko pionkami na szachownicy losu i kieruje nami "świtlista istota" czy tez mamy wybor ruchu czyli wybór drogi życie. Byłoby straszne jakbyśmy byli bezwolnymi zabawkami bez swojego prawa do decydowania o swoim losie. Los i przeznaczenie jest to zagadka którą pasjonują się ludzie od wieków, jest ulubionym wątkiem pisarzy i ciekawym tematem do fabuły filmu. Kto oglądał film "Oszukac przeznaczenie " ten wie, że opcja o jednej, narzuconej
ścieżce życia może byś straszna.
A moze nie zyjemy tylko jeden, jedyny raz. Moze istnieje reinkarnacja?
Nasze obecne zycie, jaki prowadzimy zadecyduje, czy w nastepnym bedziemy zyc w szczesciu i dostatku, a zlo ktore czynimy bedziemy musieli odpokutowac w nastepnym zyciu. Dziwne jest to, ze jedni maja bardzo dobry start w zyciu, bo obdazeni sa szczesciem i powodzeniem, a inni od urodzenia maja ciezko i idzie im wszytko jak "po grudzie". Czemu tak jest ? To tajemnica zycia i chyba nikt na tym swiecie na to nie ospowie, a nasi zmarli takze nie kwapia sie z podpowiedzia.
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Ankieta
Czy wierzysz w duchy?

Nie, nie mogą wrócić i straszyć

Wierzę, że mogą straszyć

Nie ma duszy więc nie ma duchów

Nie interesuję mnie to

Jestem ateistą, nie wierzę w świat duchowy

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
facebook
 
Copyright © 2006


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl